Rūjiena.lv

27.maijā Rūjienas vārda dienas svinības

2012-05-02

Foto
No plkst. 17:00 pie kultūras nama, lietus gadījumā foajē telpā - mielošanās ar vārda dienas torti.
Plkst. 19:00 koncerts (k/n lielā zāle) - "No roka klasikas līdz zelta šlāgerim".

Atskatoties uz vairāk kā 40 uz skatuves pavadītiem gadiem, Viktors Zemgals kopā ar labākajiem Latvijas mūziķiem radījuši jaunu muzikālu programmu. Koncertā skanēs gan rokenrols un blūzs, gan kavējoties nostalģiskās atmiņās 60 - 70.gadu popmūzikas noskaņās, gan populāras un skaistas melodijas mūsdienīgā skanējumā, godinot izcilo dziesminieku Aleksandru Kublinski 75 gadu jubilejā, kā arī neiztrūkstošais, latviešu ausij tik tīkamais šlāgeris, ar kuru V. Zemgals iekarojis tik daudzu Latvijas klausītāju sirdis tieši pēdējo 15 gadu laikā!

Kopā ar Viktoru uz skatuves kāps izcili Latvijas mūziķi: Ēriks Upenieks, Egils Pētersons - ģitāra, Ilvars Manfreds, Mareks Logins - sitamie instrumenti, Norberts Skraucis, Arnis Roze - bass, Edgars Jass - taustiņinstrumenti, Katrīna Vīgante un Zane Brikša - vokāls, kuri kopā apvienojušies jaunajā muzikālajā projektā "Lelles".

Pirms koncerta aicinām klausītājus iesniegt jautājumus V. Zemgalam. Interesantāko jautājumu (uz tiem tiks atbildēts koncerta laikā) iesniedzējiem - balvas. Atbalsta "Latvijas Avīze" un "Pūre Šokolāde".

Biļetes iepriekšpārdošanā - Ls 3, koncerta dienā - Ls 4.