Rūjiena.lv

Rūjienas novada komitejas un komisijas

Pastāvīgās komitejas

Finanšu komiteja

  • Guntis Gladkins
  • Guna Ķibere
  • Armands Taims
  • Dairis Šmits
  • Madars Kalniņš
  • Madars Zariņš
  • Edgars Bārens

Sociālo lietu komiteja

  • Inguna Ločmele
  • Armands Taims
  • Dairis Šmits
  • Agnese Reuta
  • Madars Zariņš
  • Dana Alpeusa

Kultūras, izglītības un sporta komiteja

  • Madars Kalniņš
  • Inese Vīksna
  • Ilze Leska
  • Jānis Galzons
  • Guna Ķibere
  • Agnese Reuta
  • Aiga Kupce

Pastāvīgās komisijas

Administratīvo lietu komisija

  • Ilze Leska, deputāte
  • Jānis Galzons, deputāts
  • Pašvaldības policijas pārstāvis
  • Bāriņtiesas pārstāvis
  • Par komisijas sekretāri apstiprināta pašvaldības Administratīvās nodaļas vadītāja Daiga Vanaga

Tautsaimniecības, būvniecības un attīstības komisija

  • Armands Taims, deputāts
  • Guntis Gladkins, domes priekšsēdētājs
  • Dairis Šmits, deputāts
  • Madars Kalniņš, deputāts
  • Inese Vīksna, deputāte
  • Aiga Kupce, deputāte
  • Edgars Bārens, deputāts
  • Līga Martinsone, Attīstības nodaļas vadītāja

Iepirkumu komisija

  • Madars Kalniņš, deputāts
  • Dana Alpeusa, deputāte
  • Armands Taims, deputāts
  • Dairis Šmits, deputāts
  • Guna Ķibere, deputāte
  • Par komisijas sekretāri apstiprināta pašvaldības iepirkumu/personāla speciāliste Laura Mellupe

Ārkārtējo situāciju operatīvā komisija

  • Guntis Gladkins, domes priekšsēdētājs
  • Ivo Virsis, pašvaldības izpilddirektors
  • Pašvaldības policijas pārstāvis
  • Glābšanas dienesta pārstāvis
  • Edgars Bārens, deputāts
  • Madars Kalniņš, deputāts

Zemes komisija

  • Sandra Upīte, zemes lietu speciāliste, zemes ierīkotāja
  • Santa Fromberga, zemes lietu speciāliste
  • Armands Taims, deputāts
  • Inese Vīksna, deputāte
  • Madars Kalniņš, deputāts

Deklarētās dzīvesvietas anulēšanas komisija

  • Inguna Ločmele; deputāte
  • Daiga Vanaga, pašvaldības Administratīvās nodaļas vadītāja
  • Ilze Bokta, atbildīgā persona par iedzīvotāju reģistrāciju

Dzīvokļu komisija

  • Madars Zariņš, deputāts
  • Edgars Bārens, deputāts
  • Ivo Virsis, pašvaldības izpilddirektors
  • Sigrija Roķe, pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

  • Madars Zariņš, deputāts
  • Ivo Virsis, pašvaldības izpilddirektors
  • Sigrija Roķe, pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste

Nekustamo īpašumu novērtēšanas komisija

  • Madars Zariņš, deputāts
  • Sigrija Roķe, pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
  • Sandra Upīte, zemes lietu speciāliste, zemes ierīkotāja
  • Santa Fromberga, zemes lietu speciāliste

Ārpus meža zemes augošu koku ciršanas saskaņošanas komisija

  • Dairis Šmits, deputāts
  • Madars Zariņš, deputāts
  • Līga Martinsone, Attīstības nodaļas vadītāja
  • Dairis Lācis, Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs

Pašvaldības ēku un būvju apsekošanas komisija

  • Armands Taims, deputāts
  • Ivo Virsis, pašvaldības izpilddirektors
  • Dairis Lācis, Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs
  • Sigrija Roķe, pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste

Īpašumu atsavināšanas komisija

  • Edgars Bārens, deputāts
  • Ivo Virsis, pašvaldības izpilddirektors
  • Daiga Vanaga, Administratīvās nodaļas vadītāja
  • Dairis Lācis, Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs
  • Agnese Ripīte, nekustamā īpašuma nodokļa administratore
  • Sigrija Roķe, pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste